| loveyouidiot a întrebat:

Voi incepe cu inceputul...eu si prietenele mele iesim destul de des cu un baiat care face parte din mai multe grupuri, dintre care si cel de "populari". Si-a pus pe facebook poza de coperta cu mine si prietenele mele. Dupa catva timp fetele din grupul de "populari" (care nu ne cunosc pe noi) au inceput sa comenteze lucruri de genul "idolul femeilor.laughing", etc. Cum vi se pare felul lor de a se comporta si cum ar trebui sa reactionam?

Răspuns Câştigător
| pentagon99 a răspuns:

Sincer eu cred ca acele persoane ar trebui sa iceteze.iti spun asta deoarece si eu AM TRECUT printr-o situatie asemanatoare.ar trebui sa le dai o replica fina care sa le inchida gura, da si au un comportament de oamni fara ocupatie.