| MidnightMemoriesMM a întrebat:

Hei, TPU!
Vreau intrebari... Sunt pentru un oracol, doar ca unul mai diferit. Nu vreau intrebari gen "Cum te cheama?" sau "Ce hobby-uri ai?" sau "Ce animale iti plac?".
Vreau intrebari perverse, traznite, ciudate, amuzante. Inventati orice.
Dau Funda aluia care imi da cele mai multe.

1 răspuns:
| bya1byaa a răspuns:

-Dacă cineva, mâine, îți pune pe masă 1 milion de euro și îți spune să-l omori pe cel mai bun prieten/ă, ai face-o?
-Ți s-a făcut vreodată o observație negativă în pat? Dacă da, care a fost aceasta?
-Pentru ce sumă ți-ai închiria timp de o săptămână partenera/ul?
-Dacă ai fi Dumnezeu pentru o zi, care ar fi primele 7 lucruri pe care le-ai face?