| mihaicopilnebun a întrebat:

Hei TPU vreau sa imi cumpar un Sony xperia v.ce parere aveti despre el este bun, isi merita banii? vreau pareri
P.S. pretul este de aproximativ 16-17 milioane pe internet, iar de la magazinele retelelor mobile este in jur de 20-21 milioane

Răspuns Câştigător
| ALEXA981 a răspuns:

Dap,e bun si mama are, si e multumita de el. oricum, vezi ca in general pe site-uri sunt si unele commenturi, unde oamenii isi zic parerile, vezi cate sunt pozitive si cate negative. pune in balanta si vezi. funda