| imbauser a întrebat:

Sal TPU ce parere aveti despre Sony xperia s are probleme de soft isi merita banii vreau sa spun e bun

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este unul PERFORMANT, la un preţ accesibil - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_s-4369.php

Deci, se MERITĂ să-l cumperi!

Toate cele bune.

| Minks a răspuns:

E o afirmatie sau o intrebare?

Răspuns utilizator avertizat
| kasapelkspkasapel a răspuns:

Salut. este un telefon bun, nu are probleme cu soft-ul, isi merita banii, dar nu e prea rezistent( la socuri )

| imbauser explică (pentru kasapelkspkasapel):

Nu me intereseaza daca e fragil dar e bun ca soft si ca procesor asta ma intereseaza

| kasapelkspkasapel a răspuns (pentru imbauser):

Pai dupa cum am scris mai sus, da e ok ca telefon, nu ai probleme cu el.