| Alex00990 a întrebat:

Vreau sa imi descopar talentul,vocatia. Simt ca am ceva, un tlaent nedescoerit sau o pasiune de care nu situ. Cum sa imi descopar pasiunea/vocatia?
PS : am 15 ani, sunt baiat

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia spune, la ce materii ai notele cele mai bune?

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu toată lumea are un talent nedescoperit sau o vocație.

| Sketch2 a răspuns:

Nu exista vocatie. Nimeni nu se naste talentat or smth. Incearca sa faci mai multe chestii, vezi care iti place si exerseaza pe acel ceva.

| Mariaaaavev a răspuns:

Ai putea face lucrul care-ti vine in minte pe loc. Eu in clasa a 4-a am vrut ss fac balet laughing) dar slabe sanse. Nu era de mine. Ia si incearca orice vrea sufletul tau.