| slipknot a întrebat:

Hei TPU:*. Vreau sa imi schimb tunsoarea, dar as vrea cateva pareri.Am parul lung(pana la fund) si blond, tuns in scari si as vrea sa ma tund drept si la lungime sa imi ajunga cam cu 5 cm dupa umeri.Precizez ca am fata ovala.Intr-un fel as vrea sa mai imi schimb look-ul,dar in alt fel mi-e ca nu o sa imi placa si o sa imi para rau ca m-am tuns.Voi ce ziceti, sa ma tund sau nu?big grin

1 răspuns:
| DalyDanyOana a răspuns:

Eu as zice sa te tunzi..fiindca e bine pentru. tine sa-ti schimbi lucul la o vreme.Dar, ti-as recomanda sa-l tunzi in vee fiindca da bine la fata ovala, si ai putea adauga pe langa cateva scari scurte pentru a fi tapat cat mai bine(daca faci asta). Aceasta e parerea mea, pana la urma faci cum dorestihappy. funda?