| todescupaul a întrebat:

vreau sa-mi fac o freza noua, sa-mi ridic in sus parul, insa nu stiu cum se face, ce subsante trebuie ca el sa stea ridicat.
please help!
mersi

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Nu-ti trebuie substante, ca nu cred ca vrei sa-l ridici intr-un laborator de chimie laughing
Cred ca ai nevoie de un fixativ bun doar. Incearca Taft rosuwinking

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Spuma,ceara,gel sau fixativ de par.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Ai nevoire de spray fuixativ iti recoamand gama Taft sau gel de par.
Te pup! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie acea subsanta magica numita gel de parstraight face sau fixativ sau ceara de par. Greu la mal, nu?