| izu15 a întrebat:

Hei TPU vreau sa-mi fac un piercing in ureche [(gen tija)] mama ii perfect de acord.dar trebuie sa-mi cumpar ew piercingu sau il cumpar din salon? fundita:X

3 răspunsuri:
| Lyndsey a răspuns:

DA,piercing-ul se cumpara din salon.O sa-ti dau un sfat:daca esti fata nu iti pune piercing pentru ca nu arata bine deloc, dar, in schimb, daca esti baiat pune-ti : arata super tare.Pretul este accesibil, in jur de cinci pachete de tigari.Mult succes.Te pup.happy

| izu15 explică (pentru Lyndsey):

Sunt fata.dar are ceva daca imi cumpar piercingul eu? si merg cu el?

| Lyndsey a răspuns (pentru izu15):

Nu are nici o problema