| AnkaAncuta a întrebat:

vreau sa stiu de ce mi se face pielea de gaina de fiecare data cand aud / ascult aceasta melodie. http://www.youtube.com/watch?v=hxwlKOwN2Cc
Funda pentru cel mai bun raspuns :X

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Ciudat, mie nu mi se face nimic. De obicei mi se face pielea de gaina cand mi-e frig sau ma gadila ceva sau cand ma mazgaleste cineva cu pixul pe pielehappy. Nu mi se pare prea faina melodia, e una obisnuita parerea mea.

| rapp2020 a răspuns:

Doar iti place, nimic altceva

| Malinutza99 a răspuns:

Nu stiu, dar mie nu imi place piesa asta. Presupun ca tie iti place si de aceea ti se face pielea de gaina.