| anonim_4396 a întrebat:

Hei,TPU! Vreau si eu mesaje frumoase pentru iubitul meu... sa ma creada ca il iubesc... funda la cel mai frumoshappy

3 răspunsuri:
| TheAvenger a răspuns:

Pfff...și de ce ne ceri nouă ajutorul? tu nu ești în stare să-i spui ce simți pentru el? să-i spui ce simți așa...frumos..venind din inimă, nu doar vorbe fără nici o valoare, care sunt egale cu zero.și decât să minți, mai bine îi spui exact (și subliniez,, exact,,) ce simți.io așa consider.

| AndyLavy a răspuns:

Ca sa te creada? asta inseamna ca nu il iubesti! cel mai bine ar fi sa te gandesti tu si sa ii spui ce simti sau nu pentru el. pentru ca mai devreme sau mai tarziu isi poate da seama ca mesajele nu vin din adancul sufletului tau si atunci va fi mai rau.

| AriannaAri a răspuns:

Daca ti le spunem noi ce rost mai are?
Tu il iubesti, tu stii ce simti, nu noi.