| Gratzi a întrebat:

vreau si eu replici pentru fete d`astea figurante! stiti. d`astea care mai stiu sa te ia la misto si sa te faca asa.imi trebuie niste replici mai dure.mai putin dure! mersi mult! :X

Răspuns Câştigător
| pryncesSs a răspuns:

Pai`batting eyelashes
daca cineva iti zice : sugi pla. tu ii zici : nu te-am intrebat ce faci / sau / nu te-am intrebat ce face mata :p

sau : daca am scoate pe fereastra eu curu si tu fata am fi gemeni happy

daca cineva iti arata : *** spune`i : nu te-am intrebat ce iei in bott :p

Daca cineva vb incontinuu zici : hai da'ti doua la pi2da si tacibatting eyelashes

sper ca te-am ajutatbatting eyelashes funda?! :*:*

8 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Fetele figurante, cu tupeu si care stiu sa te ia la misto nu cer replici pe TPU.

| coxx a răspuns:

Sa sti ca nu esti sg fata... care vrea asta si cred ca rasp tale imi vor fi folositoare love struck

| Skylar a răspuns:

Replica: auzi fa,ia mai du-te-n mortii tei,te **** mortii matii sa ma lingi in cur ca te iei de mine, deci cum zic, du-te si fa o **** la colt.
sau varianta simpla a lu bunicamea: futisarlumeangurata

| Ralucca a răspuns:

Pentru Raluca de la 7a? laughing

| BeluThomas a răspuns:

Te caci pe tine cu stropi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cineva iti zice: Ce te uiti asa la mine? ii raspunzi cu: Nu prind Animal Planet aksa la televizor. sau daca cineva iti zice ceva. tu ii zici prostu' prost ramane. in fine 2 sper sa-ti fie de ajutor decat niciuna. o fundita plz?

| Gratzi explică:

Da pentru raluca de la 7a laughinglaughing