| ZokiiAsdfghjklşţâ83 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cam cat de mare iti trebuie la un piercing de genul asta http://www.designsara.ro/......ing-limba. Sau expander. Dau funda! :*

2 răspunsuri:
| Maduux a răspuns:

Nu e nimic mai mult decat o gaura normala de piercing in limbalaughing pe care ti-as sugera sa n-o faci pentru ca vei deveni nefericita posesoare a unor dinti... spartilaughing

| ZokiiAsdfghjklşţâ83 explică:

Wtf nu cred că eu am pus întrebarea asta smr eurolling on the floor)) nu am mai intrat pe contul ăsta de vreo 2 ani rolling on the floor))) WTFrolling on the floor)))))