| vali2002 a întrebat:

Cat de tare doare un piercing in lob executat cu pistolul? Vreau ori Barbell, ori http://www.fabriq.ro/......2d168.html

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc, vei simti un pac. Si gata. Problema este eu aveam o data 7 pirsuri intr-o ureche date cu pistolul o luna le-am tinut ma durea ureche de numa, le-am dat jos. A inceput scoala nu stiu ce, am vazut la o colega avea 5 intr-o ureche date cu acul iar pe ea nu o durea, nu am spus numic ci am tacut. Crede-ma daca vrei sa-ti dai pierce in lobul urechii foloseste ac.