| PrintesikaDiva a întrebat:

:*:*:*:*:X:X:X:X:*:X:X:*
Buna!
Ce ar trebui sa ma imbrac ca sa atrag un baiat?
Spuneti-mi cum sa ma imbrac cum sa-mi fac parul Etc de genul asta...

Răspuns Câştigător
| Psycho777 a răspuns:

Trebuie sa fii tu insati! Daca cineva te place, trebuie sa te placa pentru ceea ce esti tu, nu pentru ceea ce vrei sa pari. Ca intr-un final o sa vada cum esti tu de fapt si o sa fie dureros pentru tinewinking Dar nu strica sa te imbraci frumos si sa ai grija de tine chiar delocwinking

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să te îmbraci? Eu zic să nu te mai îmbraci deloc dacă vrei să-ti atingi scopul laughing

| keepcalmandeatchocolate a răspuns (pentru floresdemayo):

Good point! laughing))

| floresdemayo a răspuns (pentru keepcalmandeatchocolate):

Am si uitat gluma făcută ieri-alaltăieri, dar mi-ai amintit-o tu si m-a apucat râsul de propria-mi prostie ...afirmată laughing! A fost o glumă!

| XBrunetteX a răspuns:

Un baiat trebuie sa te placa pentru ceea ce esti,sa-i placa stilul tau, personalitatea ta.
Fii tu insati, nu-ti bate capul cu chestii de genul asta. Daca te place, vine el la tine. Eventual, da-te pe langa el sa te observe. happy

| RKFloryyST a răspuns:

Blugi, UGG-uri