| Mally98 a întrebat:

happy

Zodia fecioara cu ce zodie se potriveste la dragoste?happy:X

Răspuns Câştigător
| pryncesSs a răspuns:

Heei! :X
Si eu sunt in zodia fecioara happy

Compatibilitate foarte buna cu: taurul, racul, fecioara, scorpionul, capricornul;
Compatibilitate slaba cu: berbecul, gemenii, sagetatorul, varsatorul;

Horoscop zodia Fecioara, luna iunie 2011: Dragoste si cuplu

Framantarile se domolesc, o parte dintre lucruri se clarifica. Ramai cu o oarecare predispozitie de a idealiza sau de a intra in situatii greu de definit.

Cum, insa, Jupiter (care guverneaza casa cuplului Fecioarei) paseste in Taur, unde va sta timp de 12 luni, este de asteptat sa incerci sa-ti pui viata relationala pe baze mai solide, mai sigure.

In urmatoarele 12 luni iubirea s-ar putea impleti cu drumurile si departarile.

Deocamdata, in iunie 2011, ai asteptari mari de la perechea ta, sau este posibil ca relatia de cuplu sa interfereze cu cariera ori sa atraga atentia multor oameni.

Sperr ca te-am ajutatt :*:* funda puppy dog eyes?