| Elle_8288 a întrebat:

Heihappy. Va rog frumos cititi! Deci nu stiu ce sa fac. Vorbesc cu fostul prieten, ne intelegem foarte bine, e totul ok... oarecum mai tin la el.Am iesit de cateva ori.bla bla. Dar e o problema, i-am spus ca inca tin la el adica i-am dat sperante, el are ganduri si vrea sa ne vedem. Problema e ca nu-l mai plac fizic delocstraight face. Adica nu stiu cum sa-i spun ca nu mai vreau. Recunosc am fost oarba si m-am lasat dusa de val si am facut un lucru care stiu ca nu-l vreau si ca nu mai am pentru ce.Cum sa-i spun sau cum sa fac nu vreau sa-l ranesc am fost un an si cu elstraight face. Va rog.ganditi-va si raspundeti! Multumesc!:*( ma scuzati am pus de 2 ori intrebarea dar sunt >disperata!):"

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Nu cred ca o sa functioneze metoda asta.Cred ca va trebui sa incepi sa il ignori, sa nu il mai bagi in seama, sa ii dai ignore, sa ii dai ocupat sa nu ii mai raspunzi la mesaje etc.Cand va vedea toate acestea va realiza si singur despre ce-i vorba.Bafta!

| Ancutzica_1406 a răspuns:

Bai crede-ma ar suferi mai mult daca ar afla ca stai cu el doar asa. Spune-i : Vreau sa vorbim scuza-ma pentru ce am facut dar eu nu ma mai simt atrasa de tine si inca vreau sa ramanem prieteni buni, dar nu vreau sa mai iesim. Te rog sa ma intelegi pentru ca nu vreau sa te ranes [ poti sa ii spui ceva de genul asta]. Dar spune-i adevarul ca poate sa afle de la altcineva ca tu stai la vrajeala cu el [doar daca i-ai spus unei prietene poate afla]. Dar nu-i spune prin telefon, messenger ar fi bine sa-i spui in fata altfel va durea mai tare. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai zi la prietenul tau daca vrei sa fii cu el ca nu mai simtii nimic pentru el si daca vrei sa fii cu el amica asa can trebuie prieteni