| namerr a întrebat:

Hei va rog sa-mi spuneti cand se desparte o clasa cum se impart elevii? Fundaa.:-x

3 răspunsuri:
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

La ce te referi, cand spui ca se desparte o clasa? Daca e o clasa care se grupeaza in 2 grupe de studiu..de obicei se imparte in prima parte a catalogului si cea de-a doua. Daca se desparte clasa gen treci din a4a in a5a,atunci depinde de la scoala la scoala

| namerr explică (pentru PsihopedagogCristinaM):

Pai suntem mai multe clase cu putin elevi si ne desparte pentru a completa celelalte clase.

| PsihopedagogCristinaM a răspuns (pentru namerr):

Atunci, asta depinde de liceu/scoala, cum vor gesiona ei situatiehappy