| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Vecinul meu are 15 ani. Recent parintii lui au divortat, iar mama l-a lasat cu tatal. A facut o mica depresie. Acum, e mai bine, dar a inceput sa iasa cu niste drogati de 22 de ani, el fiind inca un copil. Si-a dat seama dupa un timp ca e periculos, a vrut sa se retraga, dar unul din ei i-a zis ca il bate mar daca face asta sau daca zice cuiva de ei. Baiatul e speriat rau si nu stie ce sa faca. Refuza politia. I-a spus tatalui sau, ala i-a zis „ sa se tina departe de ei." Familia baiatului este una instarita, de aceea l-au si ademenit aia mai mari ca sa profite de banii lui sa isi ia droguri. Baiatul era foarte ok si cuminte si acum am auzit ca si-a inceput viata sexuala cu o animatoare de 30 de ani si alte chestii de genul. Pana acum se simtea mare si tare ca umbla cu ala mari si face sex cu tipe cu experienta. Acum e speriat si ingrozit. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Strongerthanyou1 a răspuns:

Daca apeleaza la politie, rudele si prietenii tipilor rai se vor razbuna pe el! Deci, sa incerce sa se debaraseze de ei, poate daca e atat de periculos, sa se mute chiar, macar la rude o perioada si sa ke spuna lor ca il obliga familia sa se mute ca au ei niste treaba ceva! Cu astfel de tipi nu e de gluma!

| anonymous00702 a răspuns:

In primul rand sunati la politie.
In al doilea rand daca acei tipi sunt periculosi si nu le este frica sa-i evite cat de bine poate, sa nu se apuce sa plateasca taxe.
Doar timpul il ajuta
Putem vorbi in privat