| bogdanel466 a întrebat:

Ce nume as putea sa imi pun si eu pe Facebook pe mine ma cheama Bogdan si pana acum am avut numele si prenumele dar vreau sa schimb numele de familie cu altceva si mentionez ca am doar un nume si am 16 ani. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| sukarloveea a răspuns:

Intra-ti in contul de Facebook si selecteaza din partea dreapta a paginii butonul Setarile Contului iar dupa aceea selecteaza din nou optiunea Nume. Acolo scrii numele dorit si apesi butonul Salvare. happy