| Al33 a întrebat:

Hei... vreau si eu niste status de oricare dar sa fie mai faine:X:* ...decat sa injuri mai bine nu mai scrie nimicwinking mss! funda! :*:X

Răspuns Câştigător
| maria_9426 a răspuns:

Buna
No one can steal my smile that appears when I think of you - Nimeni nu poate fura zambetul meu care apare atunci când mă gândesc la tine
la ce te uiti ba? am si eu un status, ce nu ai mai vazut unu pana acum?
Si inca tin fraierii din scurt cum tin cainii in lesa.
Am ajuns sa te visez si atunci cand nu dorm. Dimineata vocea ta ma trezeste din somn.
Sunt aproape, dar totusi atat departe de tine. Departe de cine inca tine cu adevarat la mine.
Am doar o intrebare: Se gandeste la mine oare?
e prea devreme sa fie prea tarziu
Nu uita am un suflet si inca nu e tarziu sa il intelegi sa il ierti sa nu il lasi pustiu.
1000 de vise.
Opreste'te o clipa. Priveste in jur spune-mi ce vezi. Esti pe drumul pe care chiar ti-ai dorit sa il urmezi?
daca esti baiat mare si vrei sa ma pui la punct macar priveste-ma in ochi nu mai privi in trecut
Anunta-ma cand vrei sa vezi cine sunt cu adevarat.
Tine langa tine doar pe cine merita. De restul te poti folosi.
Mam schimbat mult o stiu prea bine. Acum nu ma mai gandesc la ziua de maine. Am invatat o lectie pe care inainte nu o intelegeam. Acum nu mai iubesc ce nu demult iubeam
Orice ar fi voi fi aici mereu. Stii bine te poti baza ai sprijinul meu.
daca iubestipe cineva lasa'l sa plece. daca se intoarce e al tau. daca nuh...nu a fost niciodata oh go on
Din pacate oricat timp ar trece lucrurile care ne marcheaza nu se sterg. Persoanele care reusesc sa fie cu adevarat importante pentru noi in anumite perioade ale vietii raman in sufletel si nu le putem scoate indiferent de cat timp va trece.
TU esti orice, oricum, oricand...definitiv
Exista doua tipuri de oameni: care ma iubesc si care pot sa se duca dracului
Cand o usa a fericirii se inchide o alta se deschide, dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa incat nu o vedem pe cea care s-a deschis pentru noi.
Când nu poţi fi cu cel pe care îl iubeşti, vei sta cu cel care te iubeşte?
"Orice lucru devine interesant daca-l privesti indeajuns."
Prezentul nu dureaza.
Chiar si dupa o recolta proasta tot trebuie sa semanam.
Lucrurile nu sunt greu de facut. Greu este sa te pui in starea de a le face.
Violenta este ultimul refugiu al incompetentei.
Experience is not what happens to a man; it is what a man does with what happens to him. - Experienţa nu este ceea ce se întâmplă cu un om, este ceea ce un om face cu ceea ce se întâmplă cu el.
Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri.
Cand nu mai suntem copii, suntem, deja, morti.
Daca s-ar cladi Casa Fericirii, cea mai mare incapere ar fi sala de asteptare.
Furia e ca un carbune incins pe care il tii in mana cu intentia de a-l arunca asupra cuiva. Dar tu esti cel care se arde.
Lasitate inseamna nu numai sa eviti sau sa fugi, tot lasitate e si daca nu-ti pasa.
Ceea ce nu traim la timp nu mai traim niciodata.
Prietenul tuturor nu este prietenul nimanui.
Caracterul omului e destinul sau.
Daca pozele ar vorbi……ce crezi ca ar spune avatarul meu? "
Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!
acele vremuri nu se uita, fi sigur de asta; x.
n`am ce sa schimb love struck
Nu te grabi sa arunci tot ce iubeai odata.
Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi. Îţi pare rău. şi mie. da nu te mai vreau înapoi.
Nu renunta nicicand la ceea ce-ti apartine, si nu permite altora sa renunte la tine
Fericirea mea are un nume`
Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat ceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!
Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!
Decat sa imi spui 1000 de minciuni frumoase, mai bine spune-mi un adevar dureros. Te voi aprecia mai mult.
Lumea are prostul obicei de a reamintii exact ceea ce ai vrea sa uiti
Mai sty? Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas.Tu tot cu ea in gand.
Ce? Tu o stiai cand plangea cu ursuletZu in mana? Pai uite`o acum pe tocuri la unu in masina
Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te ierte!
missing somebody - lipseşte cineva.
i love you and you love me,how more perfect could this be? - Te iubesc şi mă iubeşti, cum mai perfect ar putea fi aceasta?
Eu am crezut in tine tu ai facut tot ce ai vrut si poate ai tinut la mine dar sa-mi arati nu ai stiut
A ierta`i usor. a uita e greu!
Poate nu te doare,nu ma mira, cu sufletul tau, vorbesti in sila
Nimic din ce`am facut n`am regretat...am uitat de toti care m`au uitat
Ai uitat de unde ai plecat,cand nimeni nu statea cu tine, si veneai mereu la mine!
Sa stai singur intre patru pereti, sa astepti minuni, sa asculti de altii si sa crezi in minciuni, sa fii nervos dimineata ca e iarasi luni, sa renunti si sa-ti bagi ****-n ele promisiuniwinking
Sper sa iti placa.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MagazinOnline a răspuns:

Puneti asta la status...cand se uita cei care te au in lista lor le atragi atentia cu statusu tau cu Cod: Copiaza asta si Paste la statusul tau ██████████