| DeniSsa_6166 a întrebat:

Hey!happy
vreau si eu niste status pentru hi5 plzhappydau Fundaalove struck pentru cele mai multe si cele mai fainelove struck

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

-El pleaca, culorile incep sa devina gri.Fiecare moment pretios acum e sters
-Ma prind de mana ta, te aduc in lumea mea love struck
-Cat as vrea sa stiu azi ce n-am vrut sa stiu ieri
-Trec toate, asa se spune, insa nimic nu trece fara sa lase urme
- As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…
-Am vrut sa uit tot ce a durut, sa intorc pagina si sa spun "a trecut"nu`mi pasa ce a fost candva, alta sunt acum, si alta e viata mea
-E de ajuns sa am incredere in mine. In ce pot sa fac ca sa fie bine. Poate intr-o zi iti vei aminti. Ca am avut grija de tine, macar o zi.
-Tell me where is the love. Or I belived in a lie? Tell me what do you feel when you look in my eyes
-All this time in love with you was cry
-E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.straight face
-Nu credeam ca'mi va fi rau.am fost noi.acum sunt eu
-Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat. Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplatlove struck
-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta;(
-Impartim aceleasi ganduri, dar nu si aceleasi vise happy
-Stii ce-i frumos? Nici macar nu stiu daca am vorbit serios
-Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur
-Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!
-Mereu cu zambetul pe buze. Nu se streseaza. Nu prea o intereseaza ce urmeaza
-Cel ce ieri nu te-a iubit.nu te va iubi nici azi.
-E felul tau de a fi, sa ma faci sa te iert mereu!
-Si cand ne`o fi mai rau! sa ne mearga asa de bine
-Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!
-Eu raman cu amintirea ta, iar tu cu zambetul meu
-Stiu ca ii datorez atat de multe, Ca uneori imi schimba viata`n cateva secunde
-Nu stii, te-nvatam. Nu vrei, te obligam
-Daca tot te schimbi, schimba`te cum erai la inceput!
-As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele
-Iubesc oamenii incepand cu mine love struck
-Nimic nu se uita! Totul se simte!
-Nimeni nu poate sa ma acuze ca iti provoc zambetul pe buze
-Imi spui ca ma iubesti asa cum sunt.hee hee sincer. te-as iubi si eu din cand in cand
-Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua
-Prefa-te ca esti trist si…. bucura-te de viata!
-Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim!
-Nu conteaza cât ai, ci cu cine împarti
-Urasc sa te vad plangand.Zambetul tau e o minciuna frumoasa
-Vreau sa ne fie bine, dar simt ca nu te mai pot tine langa mine
-Iubim fara sa stim ce e iubirea, iar atunci cand stim nu mai reusim sa iubim
-Let me feel your love
-Aici sunt si voi ramane numai pentru tine
-Si ma intreb, de ce nu au niciun rost regretele sad
-Uneori ti-ai dori sa fie doar cum a fost candva
-Azi e ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri
-E doar o fata normala, sunt zile in care parul nu`i sta bine, zile in care poate se comporta banal, dar cele mai multe zile sunt cele in care arata extraordinarbatting eyelashes
-Zambesc pentru momentele frumoase, zambesc pentru ca iubesc, zambesc pentru cei ce imi ofera un alt zambet!
-Dor te tot ce am pierdut! Dor de clipele frumoase! Atat de dor imi e de trecut!
-Just gonna stand there and hear me cry? Well that's alright because I love the way you lie.
-Nu`i nimic. Te iubesc!
-If you cry, I`ll be fine
-Spune`ti`mi voi secrete noi.Chiar crezi ca-mi pasa?raised eyebrows
-Ai o lume a ta. Caut`o. Eu am gasit`o
-Dincolo de orice. e speranta
-I love the way you smile
-I want to be a part of something I don`t knouw
-Ramai aici.Nu ma intreba ce simt
-I care about you. I care about me, no more worry.Yes,i-am able to be free
-Hei tu ce iti doresti, de ce imi zambesti cand te uiti la mine?
-Stii ce e frumos? nici macar nu stiu daca am vorbit serios
-In fine.ar fi bine sa zambesti doar pentru mine
-Vreau sa ne fie bine, dar simt ca nu te pot tine langa mine
-Spun tot ce`mi da prin cap, chiar si cand ai vrea sa tac
-I'm very sorry for not saying " i love you"
-Decat sa spun ceva gresit, mai bine nu mai spun nimic
-Your love is for free!
-I`ve got love and many reason to love
-Ia cu tine numai slipu` hai sa numaram nisipu`
-Si spune`mi. ma iubesti mai mult ca ieri?
-Tacerea a raspuns in locul tau straight face
-Alearga`mi in minte si rataceste`te in suflet
-Nu sunt singura in ploaie si vant, am cei mai buni prieteni de pe pamant!
-I need you here with me. Cause music makes me free love struck
-Totul pare absurd si la fel sad
-Iubesc din nou, zambesc din nou.Este ceea ce conteaza happy
-Nu o lasa sa plece, tu o iubesti si ea te iubeste love struck
-Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu love struck
-Sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand ne-am cunoscut.Si inca alte cuvinte care imi intra-n minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud
-Like fire and rain, you can drive me insane!
-Te iubesc.Incerc sa te uit, e greu!
-Zeci de gesturi, mii de vorbe. Orice ai face vei ramane in sufletul meu
-suferi? Nu`mi pasaoh go on
-Învata si din greselile altora, caci nu vei avea timp sa le faci tu pe toate happy
-I need you on and on and on in my life happy
-If you love somebody, let them go. If they come back, they were always yours. If they don't, they never were
-You are my sun where there`s no light Make it rise, alright smug
-Pump it up, you can’t stop ‘Cause it feels like an overdose smug
-Tu esti armonia versului ce-l cant.Si nu te-as schimba nici cand.
-Viata fara dragoste, an fara vara
-To love someone is to see a miracle invisible to others.
-Let the sunrise straight into your eyes love struck
-I can take you high love struck
-Uite ca pot si fara tine!
-I'm lovin' it!
-O mie de cuvinte nu-mi ajung sa-ti spun ce simt
-Iar el mereu va spune : tu m`ai inselat. Iar eu voi raspunde, tu m`ai provocat!
-Cu toate ca a trecut.langa tine am invatat sa zambesc unui nou inceput
-Nu e un vis si nicio fantezie E ceea ce se numeste copilarie:X
-Urat, da` bun rau love struck
-Si cu toate astea. tu stii cel mai bine ca orice ar face, tot la tine vine
-Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.
-Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite-o dupa putin timp : zambeste si e dulce.
-Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul, tu esti doar personajul, eu fac tot filmul.batting eyelashes
-Spune-mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa-mi pese.:*
-Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinu-ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!happy
-Poate m-am schimbat sau poate doar m-am saturat.straight face
-Chiar nu e treaba ta!
- Do you feel my love for you, makes you happy sets you free?
- Priveste-ma-n ochi sa-ntelegi sentimentele pe care nu stiu sa ti le spun

| M4RC3L a răspuns:

Aici gasesti tot ce vrei: http://www.statusuri.ro/ Ast fundita;)