| andrick a întrebat:

Hei,vreau si eu sa fac o comanda de telefon de pe eMAG,si nu stiu,nu am mai facut niciodata comanda de pe site-ul asta. Spuneti-mi,este ok? adica ajunge la timp, in stare buna si etc.? Thankie

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cele mai multe obiecte le-am comandat de la ei. Sunt foarte buni in ceea ce fac.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cei de la eMAG sunt cei mai de incredere din Romania

| OnuOnulică a răspuns:

Da, este un site de incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei de la eMag sunt de incredere. Am comandat si eu de la ei, coletul a venit foarte repede, nu a fost nevoie sa platesc vreo taxa in plus.

| ombladon112 a răspuns:

Poti avea incredere in ei!
Chiar astazi au reduceri aniversare. Intra aici sa afli primul reducerile si sa primesti cardurile cadou in valoare totala de pana la 2 MILIOANE DE EURO: http://bit.ly/eMAG12ani

Răspuns utilizator avertizat
| dorin1990 a răspuns:

Ajung cam in 2 zile si te anunt mereu despre starea comenzii, merita sunt niste profesionistihappy