| anonim_4396 a întrebat:

Hey. A dat cineva comanda de pe site-ul foreo? (nu eMAG sau alte site-uri care vand produse foreo) Vreau sa stiu in cat timp a ajuns comanda. Multumesc!

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Daca dai comanda acum sa nu te astepti sa ajunga in cel mai scurt timp, deoarece e perioada sarbatorilor si toata lumea da comenzi acum. O sa fie intarzieri mari acum ( probabil ) la orice comenzi de pe internet. Asteapta-te la ceva de la 2-3 zile in sus.