| Lipsa47 a întrebat:

Hei vreau si eu sa stiu de unde pot studia totul despre desen grafica si pictura online, site-uri ceva big grin?

1 răspuns:
| NCN a răspuns:

Sall.Este si pe google ceva dar e mai greu iti trebuie si explicatie, este liceu de Arta acolo dai un examen si iti alegi sectiunea cam toate ste-urile incep cu "desen/ez" puct sau ceva de genu, pe youtube este mai ok daca vezi cand il face si altele videoclipuri au explicati(desenez.net/com, desenatori.ro si etc )