| FuckSchool a întrebat:

Heiaa TPU. Deci cam ce subiecte as putea sa abordez la prima intalnire cu un baiat pe care il plac puppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| BluLăvzIu a răspuns:

Îhmm, pai cred ca ar trebuie sa fie ceva pe moment sau o sa-ti vina tie ceva in minte. Sigur o sa zica si el ceva, dar doar fii tu. Nu trebuie sa-ti faci un 'discurs'. Depinde ce-i place lui, sau ce-ti place tie. Trebuie sa aveti voi ceva comun.; d

Succes.

1 răspuns:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Intraba-l care e hobby-ul lui favorit, ce muzica asculta, ce ii place sa faca.O zi frumoasa sa ai