| ionutzzz90 a întrebat:

Ce as putea sa-i cumpar la prima intalnire cu fata pe care o plac?

Răspuns Câştigător
| mmiizzaas a răspuns:

Buna.Cea mai indicata atentie ar fi florile.Ia ceva ce crezi ca i s'ar potrivi ei, ia'o dupa personalitate {daca o placi banuiesc ca ai analizat'o putin} Sper ca te'am ajutat. Funda?:X

20 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ofera-i un buchet sau un fir de trandafiri!

| Crisu a răspuns:

Parerea mea ca cel mai potrivit cadou pentru o fata, la prima intalnire este un trandafir. Fetele adora asta. Dar nu trebuie sa te complici luandu-i un buchet. Gestul conteaza!

| mona a răspuns:

Un trandafir

| Scândură a răspuns:

Buna! La prima intalnire nu va cunoasteti inca asa de bine, nu sunteti chiar asa de apropiati ca si in timpul relatiei. Ar fi prea exagerat sa-i iei ceva mai de valoare, cum ar fi un lantisor/o bratara.
Ai putea incerca cu clasicul buchet de flori, niste trandafiri! Tine la fete. Si ai putea sa-i iei si o cutie cu ciocolata sau separat daca vrei.
Daca vrei sa fi mai haios, poti sa-i iei un ursulet de plus!
Sper ca te-am ajutat, si bafta la intalnire!

| xAndraax a răspuns:

Un trandafir rosu sau roz ar fi perfect si binevenit de orice fata la prima intalnire.Nu.i lua ceva mare si scump pentru ca ii se va urca la cap mai tarziu. + trandrafirul il poate usca si va ramane mereu o amintire frumoasa. Succes! :*

| BlooyGirl a răspuns:

De ce ar trenui sai iei ceva? Depinde si unde va duceti ca daca va duceti la un restaurant sau nu stiu...o cafea e valabil un fir de trandafir roz, galbui sau alb dar nu rosu.

| IrenneDrt a răspuns:

Un trandafir alb nu rosu.Trandafirul rosu i se ofera partenerei atunci cand partenerul vrea sa ii arate cat de mult o iubeste din prima zi in care au fost impreuna. Trandafirul alb se potriveste cel mai mult, exprima eleganta, puritate si gestul pe care te-ai gandit sa il faci. Bine ganditwinking ai putea sa ii mai iei o cutie de bomboane. Ramane la alegerea ta!

| Rebe97 a răspuns:

Poi...pe mine m'ar impresiona un buchet de trandafiri rosii si un pupic dulce dulce tongue

| PisicutaNebunatica a răspuns:

La prima intalnire nu se imbraca in costum si nici nu se duce un buchet de flori. Sa o luam de la capat; Te imbraci sport dar curat si de preferinta nu in trening. Ca si flori, duci o singura floare iar acea de preferinta pentru ai arata dragostea sau faptul ca-ti place de ea ducu o floare care se numeste, Floarea Paradisului Trebuie sa ai mare grija sa fi tuns proaspat iar cu ce vei fi incaltat sa fie curati si buni.Sa nu fi cu un toc mai jos sau cu talpa gaurita. Sa ai grija la ciorapi.Culoarea si calitatea O femeie sesizeaza rapid aceste lucruri de care noi nu dam importanta. Sa ai la tine in buzunar servetele umede parfumate. Sigur ca si un control din partea ei i-ti va cere la un moment dat.Cam atat la prima intilnire in mare Succes si fi tare. Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricarei fete ai sta foarte frumos cu un buchet de flori!

| CorontzGurGurul a răspuns:

Salut, nu-i cumpara nimic. Vezi cum decurge prima intalnire, si apoi poti sa-i cumperi ceva, nu prea scump, si orice faci nu-i arata dintr-o data cat de mult iti place, las-o sa afle pe parcurs. Bafta

| Crysty1996 a răspuns:

Flori si ciocolata eu asta i-am dat!

| DianaPrepelita a răspuns:

Depinde cati ani ai... mie, ca fata, mi-ar placea sa primesc flori (toate fetele sunt innebunite dupa trandafiri, dar pentru ca sunt scumpi, de asta ti-am zis depinde de varsta, poti sa iei orice alta floare), ursuletziii:X sunt cei care ne dau pe spate si... daca ai un buget limitat, o cutie cu bomboane.
O simpla destainuire a pasiunilor fetelor in materie de cadouri. Sper ca te-am ajutat

| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Un trandafir, floarea asta mereu face minuniwinking Bafta!

| Alinnnn a răspuns:

O cutie de prezervative

| ZebraaPrint a răspuns:

Un trandafir rosu. happy

| AnnAD4rK4ng3L a răspuns:

Poti sa ii iei o ciocolatabig grin

| GeluMarius95 a răspuns:

O caseta tare simpatica pentru bijuterii... :Xwinking

| elenush017 a răspuns:

Trandafirii sunt de multe ori cei mai potriviti, dar daca o cunosti mai bine si ii stii gusturile gandeste-te la ceva care i-ar putea placeabig grin

| fanmourinho a răspuns:

Mai bine afla daca te place si ea. nu cred ca ar fi bine sa-i cumperi ceva si dupa sa-ti dai seama ca nu iti raspunde la sentimente