| Neacsu_Andreea_1998 a întrebat:

Heii! Aș avea nevoie de un pic de ajutor. Vreau si eu niste romane sau carti ceva cu vampiri sau ceva de genu, ceva paranormal in orice caz. pana acuma am citit Amurg ( volumul 1+2) de Stephenie Meyer si Circul Ororilor+ Ucenicul Vampirilor de Darren Shan.
As vrea sa le imprumut de la Biblioteca Judeteana din Buzau care nu este foarte dotata cu cartii aparute recent deci daca avetii idei lasati.le si niste carti interesante chair daca nu are legatura mi.ar parea f bine.

Răspuns Câştigător
| StudentăLaMedicină a răspuns:

Incearca Jurnalele Vampirilor big grin

| Neacsu_Andreea_1998 explică (pentru StudentăLaMedicină):

Mersi mult, voi incerca si asta am mai primit aceasta recomandare de la prieteni big grin Daca mai stii si alte carti interesante spune.mi

| StudentăLaMedicină a răspuns (pentru Neacsu_Andreea_1998):

Eu nu citesc carti cu vampiri. Nu ma pasioneaza. Incearca sa mai cauti o serie de carti tot cu numele asta, stiu ca se mai vorbea despre unele, dar nu stiu cum se numesc sau de cine sunt scrise. Imi pare bine ca te-am ajutat. Spor la citit! happy

| Neacsu_Andreea_1998 explică (pentru StudentăLaMedicină):

Mersi o sa mai caut in continuare happy

| StudentăLaMedicină a răspuns (pentru Neacsu_Andreea_1998):

Vampirii din Morganville - Rachel Caine

Cu placere :*