| NicollNikkyKv a întrebat:

Heii.a pus prietena mea o poza pe fb in care ' trimitea un pupic' sper ca intelegeti ce vr sa spun nu a facut bot de rata de 2 m...asa, Si toti au zis draguta; frumoasa si cineva i.a zis ce pitipoanca sau ce gest de pitipoanca..vi se pare ca a avut dreptate mie nu, adica o piti e aia cu fite, figuri si etc nu asa?oh go on

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Pune-l la punct pe facebook daca acolo a spus asta. O bezea e o bezea. Nu e un gest aiurea.

| vRemi a răspuns:

Ca te prostesti o data in fata camerei nu inseamna ca esti piti.

| vRemi a răspuns:

Daca prin prietena te referi la iubita, eu, in locul tau, m-as duce sa vorbesc cu ala.

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Lasa-i sa creada ce vor.Tu stii ca acea fata e o prietena buna si nu o piti.