| Hugsandkisses2 a întrebat:

Heii all. am vazut pe facebook la diferite persoane ca au poze modificate super fain adica isi schimba culoare ochilor, toata poza e neagra si pun un strop de culoare.etc.dati-mi si mie program de genu asta va rog sau daca e pe photoscape spuneti-mi cum sa fac

3 răspunsuri:
| metalheart a răspuns:

Buna eu folosesc pizap care`i online sau imikini dar trebuie sa-ti creezi cont.

| AnnaLuuv a răspuns:

Daca vrei sa iti schimbi culoarea ochilor sa te machezi etc poti folosi Taaz. Este un program online. Iar pentru a le edita, pune rame, diferite efecte poti folosi Picnik. Este foarte bun si tot la fel este online. Eu pe acestea le folosesc.

Sper ca te'am ajutat. Funda?big grin

| adda_4953 a răspuns:

Photoscape e bun. Dar iti recomand photoshop e mult mai buun.