| Alessya90 a întrebat:

Am vazut la o gramada de persoane poze modificate super super bine (de ex poti sa faci ca pe piele sa nu se vada nici un cos). Nu stiu ce program folosesc pentru ca eu nu m gasit nici unul de acest fel. Va rog mult daca stiti un program super bun de EDITAT poze spuneti-mi. FUNDA

6 răspunsuri:
| MeMeMe97 a răspuns:

Pentru cosi poti folosi photoeditor, photo shop...etc.
dar eu folosesc photo editor si e super tare!

| Alessya90 explică (pentru MeMeMe97):

Hei...imi spui te rog de unde il pot descarca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programele foarte bune necesita un buzunar foarte bun. Poti folosi de la Photo Shop pana la Adobe After Effects...

| Smerix a răspuns:

Eu folosesc TAAZ si sunt foarte multumita de el! Poti sa iti faci orice retus vrei.Este online, nu trebuie sa il donloadezi. Uite un link ajutator:http://www.taaz.com/
Iti faci cont si dupa il poti folosi.Succes!

| Cenusareasa09 a răspuns:

Poti folosi taaz, nu trebuie sa platesti dar trebuie sa-ti faci cont. Poti sa te machiezi, sa-ti schimbi culoare ochilor sau a parului.

| TheRaul556 a răspuns:

Photo scape si photo shop