| Fashion a întrebat:

Heii! Am 14 ani. Credeti ca ar trebui sa-mi fac cont pe Facebook? Am cont pe hi5, dar acum toti prietenii si-au facut facebook si si-au sters contul de pe hi5... Dati-mi niste avantaje(beneficii)/dezavantaje ca sa-mi fac cont sau sa nu-mi fac... Si va rog ajutati-ma sa ma hotarasc
funda!

4 răspunsuri:
| pufulete_5719 a răspuns:

Buna:*...Da eu cred ca poti sa-ti faci un cont pe Facebook.Eu am 13 ani si mi-am facut de cateva lunibig grin

Funda?big grin

| Buffulete a răspuns:

Ceaooo:* pai pe facebook ac momentan ai voie d la 13 ani din cate stiu si sunt mai multe avantaje decat la hi5 : acolo sunt mai multi,poti sa scrii mai mult,sunt mai multe aplicatii, sunt vedete si chair facebook'uril lor, poti sa te documentezi de acolo asa ca nu ezita si fa-tiwinking funda?love struck

| adelyna345 a răspuns:

Sigur ca poti sa iti faci. facebook'ul e aproape la fel ca hi5.doar mai distractiv.eu te'as sfatui sa iti faci. sper ca te'am ajutat

| Down_7672 a răspuns:

Poi ce mai astepti? dezavantaje nu cred ca ai.si avantaje sunt destule.e tot un stil de hi5 doar ca e imbunatatzit