| Chicii a întrebat:

Heii...am 14 ani si vreau ca vara asta sa ma angajez ...plzzz am nevoie de sfaturi =D

6 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Trebe sa ai peste 16 ani ca sa te poti angaja. tongue

| Idc12345 a răspuns:

La 14 ani sa te angajezi? Cred ca esti prea mic...

| SummertimeSadness a răspuns:

Poti duce pliante de la kaufland prin scari de bloc sau nu numai de la kaufland si poti sa speli masini la o spalatorie auto sa ajuti in costructie.cam atatbig grin

| SlendeR a răspuns:

rolling on the floor)) Du-te pe camp la prasit, la anisorii tai, crede-ma ca nu te primeste nimeni la munca pe tine laughing

| fgzsjhguk a răspuns:

Pai la 14 ani unde vrei tu sa te angajezi? poate poti face chestii marunte ca spre exemplu sa plimbi caini

| Chicii explică:

Dmne stiu ca daca am 14 ani inca sunt copil da chiar vreau sa am banii mei...si pe bine nu vreau sa depind de parinti...straight face