| Iuzarneim_8237 a întrebat:

Am 13 ani, sunt fata, e vara, vreau sa ma angajez, sunt din constanta, unde credeti ca as putea sa ma angajez la varsta asta?

3 răspunsuri:
| alexanelly a răspuns:

Pai la varsta asta nu cred ca angajeaza pe undeva.E criza in al 2-lea rand.

| Ionela_6853 a răspuns:

Eu una nu cred ca poti sa te angajezi unde-va pentru ca esti minora si prea mica pentru ati lua angajamentul de muncitoare...doar daca ai fi cineva abandonat si cineva te-ar gasi pe drum si i s-ar face mila de tine lundu-te la el sau la o persoana ma rog... dandu-te la cineva ca sa faci treburi casnice.
Scuze dar asta mi-a trecut prin cap dar sincera sa fiu nu cred ca poti sa ta angajezi unde-va cu varsta ta.

| gatosi a răspuns:

Nu ai unde la anii tai, bucura-te de copilariee! cat mai poti!