| TeIubesccc a întrebat:

Am 16 ani, sunt din Bucuresti si as vrea sa am proprii mei bani. M`am gandit sa ma angajez ca distribuitor pliante sau promoter in hypermarketuri, dar nu sunt sigura.
Daca aveti vreo idee de job part-time la care sa se castige si bine, va rog anuntati.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Okhappy Pai si eu am 16 ani si am lucrat ca distribuitor pliante si castigam in jur de 1ban pe pliant...Nu era un program fix era cat aveam eu chef. De exp:Mergeam la 12 imi luam 700 pliante si plecam si ma mai intorceam la 18 daca mai voiam imi mai luam pliante sa le impart happy si pe zi luam 700 sau depinde cate pliante imparteam e foarte usor acest job si destul de bun(ca si venituri)...Dar fiind minor/minora ambii parinti trebuie sa fie de acord.

| TeIubesccc explică (pentru PsihopedagogCristinaM):

Sa inteleg ca primeai banii la zi, nu ca si salariul, nu?

| TeIubesccc explică (pentru PsihopedagogCristinaM):

Siii. cum te`ai inscris? Cum ai procedat? big grin M`ar interesa si pe minee.
Daca mai stii siteu` lor [daca au] sau un nr de tel.
Mersi anticipat :*

| PsihopedagogCristinaM a răspuns (pentru TeIubesccc):

Pe mine m-a bagat o fosta prietenahappy Din pacate nu am nr de contac..si nici cu tipa respectiva nu mai vorbesc dar poti sa mergi in centre comerciale si sa intrebi happyIn general se plateste ori 5 lei ora ori pe pliant. Bafta

| TeIubesccc explică (pentru PsihopedagogCristinaM):

Revin :d si te intreb ceva : numele firmei il mai stii?

| PsihopedagogCristinaM a răspuns (pentru TeIubesccc):

Almalex

| TeIubesccc explică (pentru PsihopedagogCristinaM):

Http://www.ghidul.ro/almalex/
Esti sigura? :)) Se ocupa cu marochinarie

| TeIubesccc explică (pentru PsihopedagogCristinaM):

Am gasit. Dar se numeste Almar :d, nu Almalex.

9 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

Eu iti propun sa te apuci de webdesign si sa iti vinzi lucrarile pe site-uri de specialitate.De asemenea poti sa iti faci un website in care sa postezi articole originale si interesante.Cand o sa ai mai multi vizitatori o sa fi cautat de diverse firme pentru a le face reclama sau te poti inscrie la google adsense/adword! Deci multa munca! Bafta!