| Mwhahahaa a întrebat:

Heii...am chef sa ma joc ceva...de exemplu... un joc cu fete pe care sa le imbraclaughing dar sa aiba haine la moda.laughing stiu ca vi se pare ridicol, dar mna...laughing ce face plictiseala din ooomoh go on... ce jocuri asemanatoare stiti? vreau si eu cateva exemplebig grin pleasekiss...multumesc frumoskisslove struck

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Scrie pe google, "jocuri de imbracat" si o sa iti apara.de imbracat vedete, barbie.etcwinking big grin m`am jucat si eu o datalaughing

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Aaa?! cine cine? Euu.normal ca eu stiusmug
Merit o fundita ca ti-am alungat plictiseala, asa-i?laughing

| Mwhahahaa explică:

Apropo, am cautat pe google: " jocuri barbie","barbie la moda" dar nu am gasit nimic mai interesant... Sper sa da-ti voi peste ceva mai frumos:d

| Mwhahahaa explică:

Ooo...bv @silvia`smug

| Mwhahahaa explică:

Nu mi-ai alungat-olaughing...
din contra, nici nu am intrat pe google sa caut asa ceva...pentru ca am gasit cv my interesant si eu sa lipsesc d`acolo? fuuuga repede sa-mi pun layouts la hi5oh go on ca am dath peste unele super fainehee hee

totusi`, hy sa-ti dau o fundasmug
poate, poate cine stielaughing...ma faq j eu cu o fundita altha dataoh go on

glum`smug

| Andraa a răspuns:

Wambie.combig grin

| YLLL a răspuns:

Scrii pe google dress up games...sau uite cateva site. uri de jocuri
didigames.com
123peppy
y8
stardoll
Fundiţă?batting eyelashes
Glmlaughing)
Sau dacă vrei.whistlinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.y3.com si dai acolo jocuri dress up! dmnee cate is, si numa` faine!=)):X

| JustAlice a răspuns:

Stardoll-paperdolllaughing
dar trebuie sa iti faci contbig grin
spor la imbracacitbig grinlaughing))