| theprettylittleliars a întrebat:

HEII. Am o intrebare... azi am fost la o prietena care are pisica si am impresia ca am inghitit un fie de par de pisica.,. unii zic ca potii sa morii si imi frica... deci POTI SA MORI? (nu ma speriati) FUNDA

Răspuns Câştigător
| andanina a răspuns:

Nu vei muri! Si eu am pisici si am avut si eu senzatia asta dar a trecut dupa ceva vreme.Pentru orice eventualitate bea apa sau vorbeste cu parintii tai si daca e nevoie mergi la medic

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la un fir de par? serios?

Răspuns utilizator avertizat
| Akumaki a răspuns:

Nu cred ca vei muri dintr-o asemenea prostie. Totusi, cat noroc sa ai sa-ti vina de "hac" un firicel de par?! Bunicul meu a inghitit unfir de par de pisica si a tebuit sa faca o operatie foarte periculoasa din care avea sanse sa nu se mai trezeasca dar asta se intampla de mult. Stai linistita, de cate ori am inghitit eu fire intregi si n-am mai patit nimic... laughing Vei vedea ca nu vei pati nimic happy