| AndraAlexa1 a întrebat:

Heii♥. Am o intrebare,in primul rand pentru baieti. Sunt fata, am 14 ani,si as vrea sa'mi fac un prieten. Insa pana acum am fost refuzata de mai multi, din cauza faptului ca sunt mai...grasa putin. Este vreo sansa sa ma placa vreun baiat? Plzz helpsad

Răspuns Câştigător
| Belly a răspuns:

Desigur ca este si nu numai una ci si mai mulete sanse ..nu-ti fa griji mai asteapta si o sa vezi cum baietii o sa vrea sa fie cu tine si da nu-ti fa griji si eu am 14 ani si n-am fost cu nimeni si sa stii ca sunt slabuta asa ca chestia asta nu e in functie de corp ci de coceptia fiecaruia ..vei avea un prieten ai sa vezi :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici un site care iti spune corect cum sa slabesti: http://www.doctormenci.ro/2011/uite-ce-cumpara-dr-menci-de-mancare/
Si uite un video care ti-ar fi de folos.La 14 ani esti prea mica sa-ti faci prieten, doar pentru ca toata lumea o face.
http://www.youtube.com/watch? v
=Lo6M4NddxeI&feature=related

| AndreeaBaby a răspuns:

Hei! Stai linistita! Ai doar 14 ani iar baietii de varsta asta sunt foarte imaturi. Nu ar trebui sa-i iei in seama. Fiecare fata este frumoasa in felul ei, cu siguranta o sa-ti gasesti un prieten care v-a tine la tine. Nu te grabi sa-ti cauti prieteni de pe acum, se va termina cu o inima franta, iti spun sigur. Ai grija de tine si. nu te jena cu chestia asta, sunt multe fete mai plinute dar foarte frumoase!