| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

De ce o fata se supara asa de tare cand e refuzata de un baiat? E din cauza ca a mai fost refuzata in repetate randuri si de alti baieti sau ca nu are noroc?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa sant etapele vietii pentru unele ajung singure sa traiasca

| darrio2007 a răspuns:

La ce anume te referi cand scrii asta? De obicei fetele asteapta sa fie cucerite. Baietii se supara, de obicei, daca sunt refuzati.

| Frank51 a răspuns:

Oricine se supara daca e refuzat, unii mai putin altii mai tare.

| Sophieka a răspuns:

Orgoliul si / sau disperarea.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Depinde, dragă Marius, depinde de fată.

| aumih16 a răspuns:

Probabil ca nu ii place de ea! e urata! nu se imbraca bine! nu se incalca bine! nu se machiaza bine! e prea fitoasa! etc! chestii de astea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e frumoasă și a tot fost refuzată înseamnă că e proasta sau firoasa, nu, nu insemna neapărat că a fost de mai multe ori refuzată, poate fi refuzată și o singura dată și să se supere al naibii de rău depinde acum.ar putea fi și din cauza aspectului ei fizic daca e urâtă îți dai seama că e refuzată deși nu e o regula, se spune că nu e frumos sa refuzi o fata de parcă când ne refuza ele ar fi... Cum au ele motive așa le avem și noi băieții pe ale noastre.

| oz_1736 a răspuns:

Ii ranesti orgoliul. Nimanui nu-i place sa fie refuzat. Refuza in cuvinte mai simpatice si credibile

| cosmin1324 a răspuns:

Well, poate ii place de baiat si e dezamagita de faptul ca a fost refuzata, poate crede ca nu e suficient de atragatoare pentru acel baiat si e suparata din cauza asta. Pot fi multe cazuri, cel mai important e sa vorbesti cu ea ca sa afli ce s-a intamplat.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru cosmin1324):

Dar am vazut in filmele americane ca au fost unele frumoase la spectul fizic dar au fost refuzate mereu iar si iar si iar nu aveau noroc chiar daca aratau bine + ca mai erau unii si misogini iar astia care erau pe smecherie si golaneala le lu-au si le fu+teau iar pe urma le lasau cu ochii in soare.
Tu nu ai o sora s-au o fica nu-i asa? viata bate filmul.

| cosmin1324 a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Ce legatura are intre ce ai intrebat tu si ce ai raspuns acolo? Tu intrebi de ce e suparata o fata daca o refuzi si acum vorbesti de filme americane. Tu zici de mine ca viata bate filmul dar tu traiesti in telenovele.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru cosmin1324):

Imi place sa ma uit la televizor.

| xilef123 a răspuns:

Ca e urata si o stie