| oEllao a întrebat:

Heii! Am o intrebare, si as vrea niste raspunsuri rapid va rog!
Am descarcat IMVU de cateva zile dar pc-ul meu merge din ce in ce mai greu, nu mai reusesc sa vad un film. Asa ca am decis sa il dezinstalez si aici incepe problema mea. NU SE DEZINSTALEAZA, se opreste la un moment dat si ramane asa. straight face
Asa ca intrebarea mea e : CUM SA IL DEZINSTALEZ?
SFAT : Cei care aveti de gand sa descarcati IMVU, nu o faceti e doar un program plin cu virusi care iti distruge calculatorul straight face!

Răspuns Câştigător
| BlackBubbleGum a răspuns:

M-am jucat si eu IMVU acum 2 ani..si l-am scanat cu 3 antivirusi dupa ce mi s-a intamplat si mie asta si toti 3 antivirusi au spus ca este virusat, asa ca mi-am dus laptopul la un magazin de calculatoare si mi-a rezolvat problema un manager IT cu 10 lei, iar in 7-8 minute de reupload la toate programele, totul a revenit la normal.

1 răspuns:
| ihavenoidealel a răspuns:

Eu am imvu şi îl dezinstalez fără probleme.