| strumfytza a întrebat:

Voi credeti ca visele inseamna intr-adevar ceva?
Daca DA. atunci, am si eu un vis.

Am visat ca eram intr-o seara ca varul meu(G.), un coleg de-al lui(S.) (de care imi place foarte mult) si o colaga de-a lor(M.). Fata aceea a plecat cu varul meu si eu am ramas cu S. si el m-a rugat sa merg cu el. Si m.am dus.
Am mers cu el la o femeie care facea farmece din astea. si au vorbit ceva, dupa trebuia sa alerge cu mine de 10 ori o strada. Dupa aceste 10 ture el si-a pus o masca pe fata si a inceput sa ma alerge pe stradutele alea. Am sunat o prietena care a patit la fel si mi-a zis sa iau 2 bete sa le fac in forma de cruce si sa zic: "Pleaca!". Pana la urma a plecat el si am plecat cu G. si M. spre casa.
A doua zi era o petrecere la coala unde invatam eu si era invitati si ei de mine ca aveam voie trei invitati fiecare. M-am dus impreuna cu un coleg care am incredre in el si l. m gasit dupa scoala cu mai multi. L-am strigat mi-a raspuns si apoi l-am strans in brate nu am putut sa ma mi dezlipesc de el, si i-am zis ca il iubesc foarte mult si mi-a raspuns ca si el. apoi m-am trezit.

Eu pe el nu il cunoscdecat din poze si din ce mi-a povestit varul meu depre el. S. e mai mare ca mine cu 3 ani el este la liceu in comuna vecina cu noi, si el este tot de acolo, iar eu la scoala in comuna mea...

Spuneti-mi daca inseamna ceva si ce inseamna?

1 răspuns:
| obiwankenobi a răspuns:

Pai eu cand am vise din astea caut pe net dictionar de vise si mi le dezleg dar al tau este cam complicat!
Eu cred ca este aceasta dorinta a ta de al cunoste personal pe tip si a va distra... a fi impreuna daca iti place de el.
Sper c-am fost de ajutor happy