| AndreeaDeiia a întrebat:

Heii :* Am o mica intrebare, cum sa imi dau seama daca un baiat mai mic cu un an decat mine, ma place tongue. Fundaa love struck

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Daca iti zambeste - te place.
Daca se uita sfidat, incruntat sau daca se holbeaza la tine dar intoarce capul cand il vezi - te place.
Daca se baga tot timpu in seama cu tine - te place.
Daca te alinta in vreun fel si devine nervos sau foarte emotionat cand il atingi - te place.
Daca devine irascibil cand vorbesti cu alti baieti - te place.
Daca maine iti spune ca te place - te place laughing
Bafta si te-am pupat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din comportamentul lui. Zambetul, privirea (mai ales) il da de gol.

| cosminnic121 a răspuns:

big grin simplu eu asa as face daca as fii u dai semne ca iti place de el si atunci vezi daca el te place sau nubig grin simplu si la obiect