| GeaninaMe a întrebat:

Heii:*
Am o problema cu tenul meu! As dori sa imi spuneti cateva solutii pentru cosuri si hidratare! Multumesc anticipat:*!

1 răspuns:
| ZuzyGirl a răspuns:

Eu folosesc zeama de lamaie pentru cosuri.Din cand in cand mai folosesc si miere cu zeama de lamaie ca pe o masca.O las 10 minute(mai mult nu imi place sa stau) si indepartez masca fie cu apa si sapun fie cu un gel de curatare al tenului(gasesti la oriflame ~10 lei).Imi place "masca" asta deoarece lasa pielea forte fina si lamaia e buna pentru cosuri

Succes in lupta cu cosurile :* (scuza-mi cacofonia)