| PattyC a întrebat:

Imi spuneti si mie o crema pentru cosuri sa dispara ca am cateva pe frunte spuneti-mi cateva solutii.

8 răspunsuri:
| Irina117 a răspuns:

Buna! Si eu am avut problema aceasta. M-am interesat si o parte din prietenele mele foloseau ZYNERIT( se gaseste la farmacie la 30-40 de lei, il poti lua si compensat). In fine, e posibil sa nu-ti mearga cum nu mi-a mers nici mie.(Unele din pritene il folosesc si le merge perfect, iar altora nu le merge). Deci poti incerca.
Ce-ti recomand si mi se pare super, e sa te speli pe fata cu sapun PROTEX; iti lasa pielea fina, mi se pare chiar bun si de cand il folosesc nu mai am cosuri.
Acum, depinde si de ce iti merge tie.
Pa-pa! happy

| OmNom a răspuns:

Hei si eu am o problema cu cosurile si folosesc Lara nu este scumpa este ca si spirtul miroase frumos si daca te dai fara oprire seara de obicei cosurile nu mai apar apoi trebuie sa faci o pauza de 2 saptamani si te dai din nou

| PattyC explică (pentru OmNom):

Pai la tine a functionat?

| OmNom a răspuns (pentru PattyC):

Da a functionat eu iti zic depinde si de ten cred. dar nu iti fa grij daca este ca mine functioneaza.

| Antonia123 a răspuns:

Eu nu stiu o crema, dar crede-ma poti sa iti cumperi un corector, nu este scum si arata ca un ruj pe din-afara iar inauntru este o parte verde si o parte crem:partea crem se foloseste ziua pentru cosuri, iar verde noaptea.Sora mea are 3 corectoare si sunt forte bune! Toate cosurile vor disparea!

Sper ca te-am ajutat! kiss

| Andreeadeeadeeadeea a răspuns:

Incearca masca cu argila si ca sa iti treaca cosurile trebuie sa ai fata foarte curata

| sweet a răspuns:

Eu folosesc zineryt si e foarte bun. Le usuca imediat :*

| NicolleSchmidttR a răspuns:

Incearca Clearasil.La mine a functionat