| anonim_4396 a întrebat:

Heii...am o problema foarte aiurea.Imi place foarte mult de un baiat pe care nu il cunosc de prea mult timp.El zice ca ma place si el..doar ca prietenele mele vorbesc cu el si imi zic ca si lor le zice aceleasi lucruri ca mie.Adica le zice la toate ca le place.Desi nu prea le cred pentru ca sunt cam nesimtieSi zic ca isi bate joc de mine.L-am intrebat pe el si a zis ca sunt doar geloase.Plus ca unei prietene ii place si ei de el.In ultimele zile doar m-am certat cu prietenele mele din cauza lui.Nu stiu ce sa mai zic sad

Răspuns Câştigător
| mylifedance a răspuns:

Tu iti cunosti cel mai bine prietenele, asa ca daca tu crezi ca nu trebuie sa ai incredere in el nu avea. Daca ai vreun dubiu pe faptul ca si lor le zice ca le place. Da'le de fata cu el, asa macar te lamauresti, sti una si buna.

1 răspuns:
| Șhoghetăn a răspuns:

Poi iti zic sa faci asa..eu stiu cum esad doare tare si e naspa rau de totsad dar ascultati prietenele ca eu nu mi le'am ascultat si am regertat era adevarat ce ziceau elesad mi; au vrut binele mereu.sad