| anonim_4396 a întrebat:

Heii.
Am o problema numai vad ce scrie lumea pe mess, si nici eu nu vad ce scriu.Am incercat o solutie cu regidit am facut pasii: http://www.programecalculator.ro/......r-solutia/ am facut modelul 1) si modelul 2) din pacate la modelul 1) nu'mi merge..La modul 2) ies din mess cum spune acolo,intru in regidit si sterg Zones,dupa care ies din fereastra regidit,ma loghez pe mess si tot nu vad ce scriu altii, cand dau pe regidit iar vad ca'mi apare Zones..Si iar de la capat, eu o sterg ia imi apare.

Va rog help!
Dau Fundaa! :)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Infraverde a răspuns:

Yahoo messenger tweaker. Descarca-l si ai o casuta pe care trebuie sa o bifezi. Atata tot. Bafta.