| anonim_4396 a întrebat:

Heii :) Am si eu o curiozitate. Stiti cum se numea personajul din desenele de pe minimax? Avea o coada lunga si sarea in ea... poate ma credti ciudata. =)) Sincer, nu imi mai amintesc..si am nevoie de numele lui :) Sau cel putin al desenului animat :X

Link : http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/......8297_n.jpg

Funda cine imi spune cel mai repede :X

Răspuns Câştigător
| negat1ve a răspuns:

laughing Marsupilami se cheama happy Ma uitam cu placere la desenul acesta big grin Avea si 3 puisori bubu bobo si bibi tongue

| anonim_4396 explică (pentru negat1ve):

Mesiii:X

2 răspunsuri:
| alevip a răspuns:

Ce amintiri... ce frumoase erau desenele cand eram mici acum numai desene urate care nu transmit nimic nici mare amuzament sau o poveste frumoasa