| kissimeow a întrebat:

Heii! Am si eu o intrebare : Desi am credi si mi-am si activat o optiune cu 3000 de mesaje cand scriu un mesaj imi apare eroare sad si nu stiu de ce? ce pot face? am samsung champ 3300 Help me! cel mai bun si rapid raspuns primeste funda+vot!

7 răspunsuri:
| Daria33 a răspuns:

Du-te la ei si gata

| Wh0Me a răspuns:

Du-te la ei, cred ca nu ai centru de mesaje, o sa ti-l faca ei asa am patit si eu tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii in reteaua in care esti; este apel gratuit.Nu azi ca este duminica, te vor ajuta cu siguranta.Mult noroc.

| kissimeow explică:

Mersi happy! si inca ceva : ptru relatii clienti la cat sun?

| kissimeow explică:

WhoMe...Adica acolo la centu dinasta Orange sau ceva?

| kissimeow explică:

WHoME : Si ma duc la Orange? Sau de unde mi-am luat telefonul?

| Wh0Me a răspuns (pentru kissimeow):

Deci depinde in ce retea esti, daca esti pe Orange du-te la Orange, daca esti pe Vodafone la Vodafone si asa mai departe si spune-le problema ca nu poti trimite mesaje si o sa te ajute eiwinking.