| stefaniiia a întrebat:

Heii.Am si eu o intrebare in legatura cu cei care sunt reprezentanti (clienti) la Lady's.as dori sa va intreb daca ati comandat vreodata de la ei, si cum vi se par produsele? si aici ma refer si la calitate, si la pret.

1 răspuns:
| sibiuavon a răspuns:

Preturile intr-adevar sunt mici dar calitatea este proasta.Am fost reprez si iti spun din propria experienta.In prezent sunt la Avon si Oriflame. Daca te mai pot ajuta cu ceva ma gasesti pe id:sibiuavon...te pup