| TheStory a întrebat:

A mai comandat cineva ceva de pe okazii.ro? As dori sa stiu si cate ceva despe acest site.
Ce calitate au produsele?
Produsele electronice fuctioneaza o perioada indelungata?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Daca are calificative pozitive mari, cumpara linistit - putine sanse sa te trezesti ca vei cumpara vreun "sapun" in loc de telefon. Marea lor majoritate care vand acolo doar cu asta se ocupa si nu-si permit sa pacaleasca lumea.
Oricum daca vei avea probleme pe viitor poti sa-l raportezi si administratorii site-ului se vor ocupa de el.

3 răspunsuri:
| Cedry2k8 a răspuns:

Da am comandat, dar trebuie sa te uiti la calificatuvul vanzatorului : daca are 95% e bine si daca are 100% e si mai bine, dar daca are 2 -3 % eu zic sa nu cumperi

| Okaziiro a răspuns:

Produsele comercializate pe Okazii.ro apartin utilizatorilor nostri. In ceea ce priveste calitatea lor nu iti putem da un raspuns general valabil datorita numarului foarte mare de oferte. Este recomandat ca atunci cand vrei sa cumperi un produs sa verifici calificativele vanzatorului, ele reflecta seriozitatea acestuia. Daca vrei sa afli informatii suplimentare despre un articol te poti adresa vanzatorului folosind forumul din pagina produsului. Noi te putem ajuta daca ne suni la 0374652944 sau sa ne scrii la suport@okazii.ro.