| DarkAngel_6218 a întrebat:

Heii.Am si eu o intrebare pentru aia care au incercat dieta Balerina...Ati avut rezultate? Chiar vreau s-o incerc da vreau sa fiu sigura ca merge... Plsss help me. Dau fundita b-]

Răspuns Câştigător
| walentina a răspuns:

Ai grija pentru ca este cam drastica dieta asta. Depinde de organismul fiecaruia, eu am slabit in cele 2 zile pe care le-am tinut, dar am renuntat pentru ca pana la urma ajungeam sa slabesc din masa musculara, nu numai dand jos grasimea...deci inca odata ai grija.